Czytam

5 komentarzy:

 1. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Elleno i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam serdecznie na moje blogi!
  1. twoj-swiat-moim-swiatem.blogspot.com
  Świat stanął na głowie. Dosłownie. Bohaterowie mangi "Naruto" pojawiają się na całym świecie, choć niepodobne do swoich oryginałów, a autor mangi - Kishimoto znika w tajemniczych okolicznościach. Nikt nie wie co się dzieje.
  Jakby tego było mało, Amanda, uczennica jednej z polskich szkół, nie może się pozbyć natrętnego Uchihy. Z każdym dniem coraz bardziej przekonuje się ze nie taki Madara straszny jak go Kishimoto kreuje.
  2. hoshiko-story.blogspot.com
  Gdy Hoshiko zostaje złapana, spodziewa się natychmiastowego wyroku i dożywocia. Madara Uchiha, szef międzynarodowej korporacji "Shinobi" ma dla niej inne plany. Hoshiko w ramach programu resocjalizacji , zostaje wysłana z oddziałem "Shinobi" na tajemniczą wyspę Kuroi, na której prowadzono eksperymenty genetyczne. Nikt z nich nie wie, z jaką Grozą będą musieli się zmierzyć.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, biorę udział w konkursie graficznym na kartkę świąteczną, aby wygrać, potrzebne mi są głosy internautów. Głos można oddawać codziennie. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zagłosował/ła klikając na "Oddaj głos" na moją pracę. To dla mnie bardzo ważne. Dziękuję z góry i pozdrawiam, nomnes. ♥ :) http://it-szkola.edu.pl/kong_galeria,det?img=MTU3NDNNUw

  OdpowiedzUsuń
 5. http://coming-back-as-we-are.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń